Biegowe wydarzenie roku – głosowanie

Biegowe wydarzenie roku, bieg po moczkę i makówki

Biegowym wydarzeniem roku 2014 w skali mikro bez wątpienia można uznać fakt, że ja, Bookworm on the run, zacząłem biegać. Jest prawdopodobne (z niezerowym prawdopodobieństwem!), że historia biegów odnotuje w swoich annałach właśnie ten fakt. Może również i ten, że zacząłem uczestniczyć w oficjalnych biegach – i tu przechodzimy do sedna tematu.

III bieg po moczkę i makówki, organizowany przez Grupę Biegową Luxtorpeda z Czerwionki Leszczyn, może stać się Biegowym Wydarzeniem Roku! Portal festiwalbiegowy.pl ogłosił plebiscyt na biegowe wydarzenie oraz na biegowego dziennikarza roku.  

Wystarczy wejść na podlinkowaną stronę i oddać mailowo jeden głos na jedno wydarzenie (lub za pomocą SMSa).

W drugiej edycji festiwalowych plebiscytów biorą udział imprezy i cykle biegowe odbywające się w okresie sierpień 2014 r. – lipiec 2015 r., oraz dziennikarze i blogerzy zajmujący się tematyką biegową, których efekty pracy zostały upowszechnione w tym samym okresie.

Warto jeszcze wspomnieć o nagrodzie:

Organizator imprezy lub cyklu biegowego, które zdobędzie tytuł Biegowego Wydarzenia Roku w edycji 2015, zostanie uhonorowany nagrodą w wysokości 150 000 zł, z czego co najmniej 100 000 zł zostanie wypłacone w gotówce. Dziennikarz lub bloger, który otrzyma tytuł Biegowego Dziennikarza Roku, zostanie wyróżniony nagrodą w wysokości 30 000 zł.

Samo głosowanie potrwa do 9 września 2015 roku do godz. 12:00.

Czy III bieg po moczkę i makówki zasługuje na to wyróżnienie? Warto powrócić do relacji Szejka z tego wydarzenia… Bwotr

Bookworm

... to ja. Uwielbiam czytać. Jak każdy mól książkowy. Od niedawna też uwielbiam audiobooki. "On the run" – zawsze w biegu, skacząc z tematu na temat. O bieganiu, o kotach i o motoryzacji. I tak sobie biegam, coraz dalej i dalej aż do maratonu w Wenecji i w Walencji. Rozgość się na blogu, skomentuj, skrytykuj. I do zobaczenia na biegowych trasach.

Może Ci się również spodoba

2 komentarze

  1. Poki co biegam po domu i po pobliskim lasku (niezrzeszona w zadne organizowane biegi), ale to super pomysl i dobra motywacja. Pozdrawiam serdecznie Beata

    • Bookworm pisze:

      Każde zmuszenie się do ruchu (fizycznego) czy pogonienie do pracy szarych komórek procentuje :D Bardzo dobrze mi się czyta Twojego bloga właśnie, gdy osiągam upadłość fizyczną – wtedy umysł lepiej pracuje i przyjmuje nowe informacje :)
      Pozdrawiam również z zimowej Polski…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.