IV Bieg „Twardziela” – Racibórz

28 lutego o godzinie 11.00 rusza IV Bieg „Twardziela” o Puchar Prezydenta Miasta Raciborza. Trasa liczy 5,1 km (dla biegaczy) oraz 3,7km dla Nordic Walking, organizatorzy nie pobierają opłaty wpisowej, a 200 pierwszych biegaczy na mecie (i 50 „kijkarzy”) otrzyma pamiątkowe medale.

Oddajmy głos organizatorom:

Impreza ma na celu propagowanie aktywnego i zdrowego stylu życia, popularyzacja biegów przełajowych i popularyzacja nordic walking. Organizatorami biegu są: OSiR Racibórz, Urząd Miasta Racibórz, UKS „VICTORIA” przy SP 15 w Raciborzu oraz MKS-SMS „VICTORIA” Racibórz. Zgłoszenia odbędą się w dniu zawodów od godz. 9.00 do 10.30. Dla uczestników przygotowano nagrody. Organizatorzy zapewniają również gorący posiłek.

Start nastąpi spod „Arboretum Bramy Morawskiej”.

Pod poniższymi linkami można znaleźć regulamin oraz mapę biegu

Relację wideo z ubiegłego roku można obejrzeć na portalu Nasz Racibórz.

Poniżej relacja z roku 2013

Bookworm

... to ja. Uwielbiam czytać. Jak każdy mól książkowy. Od niedawna też uwielbiam audiobooki. "On the run" – zawsze w biegu, skacząc z tematu na temat. O bieganiu, o kotach i o motoryzacji. I tak sobie biegam, coraz dalej i dalej aż do maratonu w Wenecji i w Walencji. Rozgość się na blogu, skomentuj, skrytykuj. I do zobaczenia na biegowych trasach.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.