Blogi

Crumbs of Boredom aka Savoniq.pl

Crumbsofboredom.pl, blog

Dawno dawno temu napisałem poniższy tekst. Smutne było jego zakończenie, że Savon zakończył pisanie bloga. Jakąś jaśniejszą stroną tego wpisu był jednak fakt, że ciągnęło wilka do lasu i dał się ubłagać i skrobnął kilka tekstów gościnnie u mnie na blogu. Dziś mogę z pełną radością oznajmić, że wrócił i aktywował blog, choć pod innym adresem ==> Savoniq.pl. Nie stracił ostrości pióra i orlego (choć czasem posępnego) spojrzenia – po prostu polecam tego pana.


 Dziś szef kuchni poleca całkiem nowy i świeżutki, lekkostrawny i zdrowy blog Crumbs of Boredom. Humor. Ironia. Sarkazm. Jeśli którekolwiek z tych słów odesłało cię do wiki, jeśli twój toster co rano uważa, że ma wyższy IQ niż ty – to może nie być blog dla ciebie. Zaręczam też, że twój spowiednik też by tam NIE wchodził.

Blog rozszerza się i rozbudowuje. Dla mnie jest wzorcowo przygotowany pod czytelnika, takiego, który lubi wygodę przeglądania, który lubi zawiesić oko na ładnych fotkach. I poczytać ciekawe teksty.

Do takowych zaliczam dział recenzji.

Crumbs of Boredom

W tym dział filmowy. Kto wie, może on powinien być krytykiem filmowym? Konkretnie, na temat, po męsku. Może i kilka razy się nie zgodziłem z jego zdaniem co do filmów, głównie dlatego, że niedokładnie obejrzałem film. Z gustem kulinarnym się zgadzam. Dużo i smacznie – tyle o mnie w tym temacie. A dla posiadaczy blogów nieocenioną pomocą będzie „wydział podłączeń”.

Nade wszystko warto zagłębić się w świat opisywany przez autora. Zwierciadło ironii i paradoksów jest bardzo wykrzywione, czasem aż do tej konsumpcyjnej granicy, za którą by temat nie był już jadalny. Autor pisze „jak jest” bez ozdobników i bez filozoficznych dywagacji. Więc chwała mu za to.

Jeśli się wam będzie nudziło, dobrym pomysłem jest też wycieczka na jego  instagram. Się chłopak rozkręca więżąc w obiektywie rozmaitości.


Uwaga – komentując przygotuj się na ironiczne i celne riposty.

Savon niestety zaprzestał działalności blogowej – choć wiem, że posiada archiwum. Czy do blogowania kiedyś powróci? Póki co raz skusił się i napisał wpis u mnie na blogu.

2 Comments

  1. Przysłał mnie tu dziś Savon. :) Na szkolenie z zakresu „co mnie czeka na Crumbs of Boredom” . Bo o ile na ironiczne i celne riposty byłam przygotowana, to na rozbudzacze nie byłam. ;)
    Czuję się przeszkolona. :)
    Hmm…zaniepokoiła mnie ta myśl o tosterze…co on myśli o moim IQ? ;)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme by Anders Norén