Blogi

Crumbs of Boredom

Crumbsofboredom.pl, blog

 Dziś szef kuchni poleca całkiem nowy i świeżutki, lekkostrawny i zdrowy blog Crumbs of Boredom. Humor. Ironia. Sarkazm. Jeśli którekolwiek z tych słów odesłało cię do wiki, jeśli twój toster co rano uważa, że ma wyższy IQ niż ty – to może nie być blog dla ciebie. Zaręczam też, że twój spowiednik też by tam NIE wchodził.

Blog rozszerza się i rozbudowuje. Dla mnie jest wzorcowo przygotowany pod czytelnika, takiego, który lubi wygodę przeglądania, który lubi zawiesić oko na ładnych fotkach. I poczytać ciekawe teksty.

Do takowych zaliczam dział recenzji.

Crumbs of Boredom

W tym dział filmowy. Kto wie, może on powinien być krytykiem filmowym? Konkretnie, na temat, po męsku. Może i kilka razy się nie zgodziłem z jego zdaniem co do filmów, głównie dlatego, że niedokładnie obejrzałem film. Z gustem kulinarnym się zgadzam. Dużo i smacznie – tyle o mnie w tym temacie. A dla posiadaczy blogów nieocenioną pomocą będzie „wydział podłączeń”.

Nade wszystko warto zagłębić się w świat opisywany przez autora. Zwierciadło ironii i paradoksów jest bardzo wykrzywione, czasem aż do tej konsumpcyjnej granicy, za którą by temat nie był już jadalny. Autor pisze „jak jest” bez ozdobników i bez filozoficznych dywagacji. Więc chwała mu za to.

Jeśli się wam będzie nudziło, dobrym pomysłem jest też wycieczka na jego  instagram. Jego zdjęcia wiele wyjaśniają. Kim jest i dlaczego taki jest. Albo mi się tylko wydaje?

No i  polecam również typowo męską część blogu – Rozbudzacze. Ma chłop gust i wie co dobre.

Crumbsofboredom.pl, rozbudzacze


Uwaga – komentując przygotuj się na ironiczne i celne riposty.

Savon niestety zaprzestał działalności blogowej – choć wiem, że posiada archiwum. Czy do blogowania kiedyś powróci? Póki co raz skusił się i napisał wpis u mnie na blogu.

3 Comments

  1. Przysłał mnie tu dziś Savon. :) Na szkolenie z zakresu „co mnie czeka na Crumbs of Boredom” . Bo o ile na ironiczne i celne riposty byłam przygotowana, to na rozbudzacze nie byłam. ;)
    Czuję się przeszkolona. :)
    Hmm…zaniepokoiła mnie ta myśl o tosterze…co on myśli o moim IQ? ;)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme by Anders Norén