Śladami konkwistadorów

 

Czyli przygody Polaka w amerykańskim mundurze. Polecam kolejny „blog roku” tym razem roku 2012. Co ciekawe, jest to kolejny „zawieszony” blog jego autor obecnie nie ma czasu dodawać wpisów… Ale „ciągnie wilka do lasu”. Bez problemu znajdziecie na polecanym blogu link do jego nowego bloga – tym razem już zupełnie amerykańskiego.

Autor mając 16 lat wyjechał w  1991 roku  do USA a tam postanowił zostać żołnierzem. I marzenie swoje spełnił. Blog jest zapisem jego perypetii życiowych związanych z noszeniem munduru. Pamiętacie może „Asfaltowy saloon” Waldemara Łysiaka – jego odkrywanie Stanów? A może „Wałkowanie Ameryki” Marka Wałkuskiego? Bardzo podobny klimat, codzienne zdarzenia, które układają się w pasjonujące historie. Rzeczywistość w Stanach jest zupełnie odmienna od tej w Polsce – jakby logiczniejsza, co nie znaczy, że się nie trafiają rozmaite przeszkody, które może pokonać tylko i wyłącznie Polak.

Na blogu każdy znajdzie coś ciekawego, wpisy obejmują lata 2006-2014, rozpiętość tematów bardzo szeroka. Polecam :)

Bookworm

... to ja. Uwielbiam czytać. Jak każdy mól książkowy. Od niedawna też uwielbiam audiobooki. "On the run" – zawsze w biegu, skacząc z tematu na temat. O bieganiu, o kotach i o motoryzacji. I tak sobie biegam, coraz dalej i dalej aż do maratonu w Wenecji i w Walencji. Rozgość się na blogu, skomentuj, skrytykuj. I do zobaczenia na biegowych trasach.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.