Opowieści pogodne

FOCH

kia ceed kamera mivue 568 touch konkurs

Od kilku dni moje auto ma focha. Warczy, mruczy, mruga światełkami (nawet złośliwie kilka razy kierunkowskazy nieużywane przeze mnie włączyło). Proszę, błagam, indaguję – no nie powie o co chodzi. Zatankowałem, umyłem, płyn do spryskiwacza po sam brzeg nalałem – NIC. Mruczenie przechodzące w warczenie. Gorzej niż u kota. Temu to bym do miski chrupek nasypał ale autu? No przecież, że nie. Zagroziłem noclegiem poza garażem – foch dalej trwa. No przecież Sybir zawsze działał na oporne elementy – a tu nic. W końcu po długim smyraniu w oponki i dmuchaniu karcherem w rurę wydechową (taka lokalna odmiana waterboardingu – takiej wymyślnej tortury) – KIA przemówiła. Otóż inne auta mają kamerki. Ona też chce. No więc niniejszym piszę wniosek i załączam zaświadczenie o braku mandatów. Od 20 lat. Ta czarna małpa zagląda mi tu przez ramię i potwierdza. Chce mieć kamerkę i już. To ja proszę, a może akurat…?

I wiecie co? KIA będzie miała kamerkę. Powyższy tekst był moim wpisem konkursowym na blogu automotiveblog.pl, który śledzę od długiego czasu. Jak się pewno domyślicie, wpis był zwycięskim wpisem. KIA dziękuje. A ja? Wracam ponownie czytać test kamerki Mio MiVue 568 Touch….

A, jeszcze jedno. Taki jeden to tu zaraz przyjdzie i mi napisze, że zdjęcia to się robi w poziomie, nie w pionie. Wiem, wiem, ale takie ładne tło, może choć trochę mnie usprawiedliwi ;)

Koniec wieńczy dzieło – voila i mój test kamery Mio MiVue 568 Touch:

kamera samochodowa mio Mivue 568 Touch, test

8 Comments

 1. Wow. Zdjęcie profilowe autka – cudo (nawet przygotowane zostało odpowiednim wymyciem :)), zdjęcie w tle intrygujące, tablica świetna, ale tekst konkursowy wymiata. :) Ty to potrafisz zadbać o samochód…ale zaraz, czarna małpa?? O własnym autku? I jeszcze nagrodę za to dostałeś? Oj chyba bedzie kolejny foch. ;)

  • Nigdy nie twierdziłem, że to zdjęcie mojego auta ;) Tekst powstał tylko dzięki autku, ja tylko pilnie notowałem :) A Foch ma to do siebie, że się często sam rozprzestrzenia z prędkością i zapałem godnym najlepszych olimpijskich skoczków o tyczce :D

 2. Kasia

  Ah…gratuluje:) Swietna tablice rejestracyjna! Juz mozna takie instalowac?

  • Bookworm

   Dziękuję. Tablica jest oczywiście zamalowana w „programie graficznym dla najbardziej opornych”, w każdym razie – kamerka do mnie już dotarła, wkrótce testy :)

 3. savon

  jak zwykle nie sluchales.. to filmow nie wolno robic w pionie.. zdjecia rob sobie jak chcesz.. jest ok.. tylko ten retusz rejestracji w paincie.. naprawde jestem pod wrazeniem ;)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme by Anders Norén