Współpraca

Ciutadella_droga

Miło, że tu zajrzałeś. Czy dobrze myślę, że chcesz mnie włączyć w realizację Twojego Ciekawego Projektu? Pozwól, że nim przejdziemy do konkretów, coś Ci pokażę.


Odrobina statystyki

Rzuć okiem na zdjęcie z jednej z moich wypraw biegowych w Hiszpanii – kto by się spodziewał, że na końcu tej drogi znajduje się interesujące, tętniące życiem miasteczko… Tak jak mój blog. Codziennie zagląda do niego ponad 500 osób.  Każda z nich kieruje się swoimi upodobaniami:

  • Część przegląda testy akcesoriów, które piszę w prosty i przejrzysty sposób, bo sam takich testów w Internecie szukam.

 

  • Część odwiedzających poszukuje rozrywki.

 

  • Jeszcze inni sprawdzają, jak trenuję i gdzie ostatnio wystartowałem. A startowałem sporo – w ponad 20 biegach w ciągu 15 miesięcy. Z biegów piszę przygodowe i pełne humoru relacje, bo sam lubię takie czytać.

 

 • Niektórzy odwiedzający wrócili, by odpowiedzieć na mój komentarz. Goście są dla mnie bardzo ważni, staram się im dostarczyć ciekawą i różnorodną, a nade wszystko pozytywną treść (już 500 wpisów) i sprowokować do wypowiedzi (5600 komentarzy).

Co ciekawe, częściej odwiedzają mnie kobiety niż mężczyźni (6% więcej),

Współpracagłównie w wieku 25-34 lat. I trochę starsi, w moim wieku.

Współpraca bwotr.plŚrednia wizyta trwa 3 minuty i 32 sekundy – całkiem sporo jak na dzisiejsze, szybkie tempo życia. Poniżej statystyki z ostatniego miesiąca.

Rzućmy okiem na fanpage mojego bloga.

Fanpage bwotr.plPół tysiąca polubień, tygodniowy zasięg na poziomie 5000 osób. To rzeczywiście niewielkie miasteczko!

Wyróżnienia

W Share Weeku 2016, wydarzeniu organizowanym przez Andrzeja Tucholskiego (blogerzy nominują blogerów), Share week 2016 bwotr.pl

trafiłem do brązowej grupy (III miejsce).

braz

Podobnie w Share Weeku 2017, również trafiłem do „brązowej ósemki”.ShareWeek 2017


Na platformie zBLOGowani.pl regularnie, co miesiąc, w kategorii „blog osobisty”byłem  na podium lub w jego bliskich okolicach.
W grudniu 2015 byłem na pierwszym miejscu,

zblogowani

w styczniu na miejscu trzecim, lutym na 5-6. (ex aequo), w marcu na 4., w kwietniu byłem trzeci, by w grudniu 2016 roku stanąć ponownie na trzecim stopniu podium. A później zrezygnowałem z obecności na tej platformie.

Instagram, Twitter, Pinterest

Z Instagramem to też ciekawa historia: sześćset osób obserwujących mój profil zaświadczy, że wrzucam tam interesujące zdjęcia. Aż jedna trzecia z nich klika „lubię to”. A to motywuje.

Do tego dochodzi Twitter i Pinterest.

Ale wróćmy do słowa „współpraca”. Lubię to słowo, bo zapowiada ciekawe działanie, które pozwoli mi zaczarować kogoś napisanymi słowami, uwieść sugestią, przekonać testem lub skusić zdjęciem. Wiem, jak to robić. Czy wspominałem, że jestem (między innymi) absolwentem marketingu?

Współpracowałem z:

Agencjami kojarzącymi blogerów i reklamodawców oraz z przedsiębiorcami.

Współpracowałem również, jako patron medialny, przy biegu SGH (edycja 2016, 2017).

BiegSGH

Dwukrotnie współpracowałem medialnie z organizatorem Biegu Tropem Wilczym w Żorach (2015 oraz 2016).

Na bieżąco współpracuję z innymi blogerami i biegaczami, w tym z moim przyjacielem Tomaszem, który stworzył wspaniały cykl opisujący swoje przygotowania i sam start w Maratonie Paryskim. Tak dobrze nam się układa współpraca, że ostatnie relacje  – m.in. z poznańskiego biegu Wings for Life – pisaliśmy już razem, na dwa głosy. Nasza współpraca trwa nadal. Bo i bieganie, i pisanie sprawia nam radość.

Oferta współpracy

A teraz napisz, proszę, o Twoim Ciekawym Pomyśle. Przekujmy go w interesujący projekt, który będzie unikalny, będzie się wyróżniał i wywoła emocje. 


pawel (at ) bwotr.pl

Oczywiście możesz też użyć formularza kontaktowego:


   

  Mój profil na hash.fm:

  Oferta współpracy Bookworm on the run